Dom

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.

Profil firmy
Założona w 2003 r. Shenzhen Hot Electronics Co ,. Ltd jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań dla wyświetlaczy LED, zajmującym się rozwojem produktów LED, produkcją, a także sprzedażą na całym świecie i obsługą posprzedażną. Dysponując kilkoma bazami produkcyjnymi o powierzchni ponad 30 000 m2 i 20 liniami produkcyjnymi, możemy osiągnąć zdolność produkcyjną 15 000 m2 wysokiej jakości kolorowego wyświetlacza LED każdego miesiąca.

Nasze główne produkty to: zaawansowane technologicznie seriale z wyświetlaczem LED, seriale z wypożyczalniami, wyświetlacz LED, wyświetlacz LED instalacji stałej, wyświetlacz LED z siatki zewnętrznej, przezroczysty wyświetlacz LED, plakat LED i wyświetlacz LED na stadionie. Nasze główne rynki to: Europa, Ameryka i Azja ... Nasze produkty sprzedawane są w ponad 200 krajach i regionach. I jest ponad 10 000 udanych projektów wykorzystywanych w hotelu, weselu, reklamie, nadawaniu, stacji telewizyjnej, wydarzeniach sportowych, monitorowaniu bezpieczeństwa, systemie kontroli ruchu itp.

Wizja Hot Electronics: rozwijaj się, aby być wiodącym producentem wyświetlaczy LED na całym świecie

Gorący duch elektroniki: zaufaj godnej jakości ze Wschodu

Symbol logo: Czerwony, Zielony i Bluem jako podstawowe kolory wyświetlacza LED, otaczają pomarańczowy, który reprezentuje jesień, okres zbiorów. Aby połączyć czerwony, zielony, niebieski i pomarańczowy razem, stwierdzono, że Hot Electronics ciężko pracuje, aby osiągnąć więcej osiągnięć. Wszyscy członkowie Hot Electronics zapewnią naszym klientom nadzieję, piękną i dobrą obsługę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Hot Electronics Co., Ltd. jest spółką zależną od Hongkong Tian Guang Electronics Co., Ltd., która została założona w 2003 roku i ma historię około 15 lat.


Hot Electronics Co., Ltd. jest państwowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i usługach wyświetlaczy LED.

Hot Electronics Co., Ltd. jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań LED do zastosowań zewnętrznych. Posiadamy kompletny system badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości i wysokiej jakości produktów i rozwiązań do wyświetlaczy LED dla użytkowników w kraju i za granicą. Obecnie produkty obejmują głównie pełnokolorowy standardowy ekran led, ultra cienki pełnokolorowy ekran led, ekran led do wynajęcia, mały piksel o wysokiej rozdzielczości i inne serie. Produkty są sprzedawane w Europie i Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie oraz w innych krajach i regionach. Był szeroko stosowany w obiektach sportowych, radiu i telewizji, mediach publicznych, na rynku handlowym oraz w komercyjnych organizacjach i organach rządowych i innych miejscach.

Hot Electronics Co., Ltd. jest profesjonalną firmą zajmującą się usługami energetycznymi i weszła na listę czwartej partii firm zajmujących się konserwacją energii w Krajowej Komisji ds. Rozwoju i Reform. Hot Electronics Co., Ltd. ma zespół marketingowy z rozległym doświadczeniem w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz wysokiej jakości zespołem zarządzającym, który zapewnia klientom profesjonalne audyty energetyczne, projekt, finansowanie projektów, zakup sprzętu, inżynierię budowlaną, instalację i uruchomienie sprzętu oraz szkolenie personelu .


W 2009 r. Hot Electronics Co., Ltd. została wybrana jako jednostka współpracy projektowej "Programu 863" "Jedenastego Planu Pięcioletniego". Ponadto, nasze projekty LED związane z wyświetlaczem zostały ocenione jako "Top 500 nowoczesnych projektów przemysłowych w Guangdong", a "Top 500 nowoczesnych projektów przemysłowych w Guangdong" to "Projekt numer jeden" strategicznych wschodzących branż Komitetu Prowincjalnego Prowincji Guangdong i Prowincji Rząd.

W sierpniu 2010 r. Firma Hot Electronics Co., Ltd. z siedzibą Shenzhen Shenzhen Technology Technology Engineering Research and Development Center jako lidera i lidera technicznego przemysłu LED w Shenzhen, została zatwierdzona przez Shenzhen Science and Technology Industry oraz Trade and Information Technology Committee.

W 2011 r. Firma Hot Electronics Co., Ltd. ustanowiła biuro handlowe handlu zagranicznego w Wuhan, Hubei.


W 2016 roku Hot Electronics Co., Ltd. LED Display P3 / P3.9 / P4 / P4.8 / P5 / P5.95 / P6 / P6.25 / P8 / P10 itd. Otrzymują certyfikaty CE, RoHS.

Hot Electronics Co., Ltd. wykonała projekty w 180 krajach na całym świecie. Wśród nich w 2016 i 2017 roku na stacji telewizyjnej w Katarze zostały utworzone dwie główne stacje telewizyjne o łącznej powierzchni 1000 metrów kwadratowych.

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Hot Electronics Co., Ltd

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : $12,000,000-US$15,000,000

Rok założenia : 2003

pc Export : 90% - 100%

Overseas office: Qatar

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz na sprzedaż dobra jakość Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz na sprzedaż dobra jakość Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz na sprzedaż dobra jakość Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz na sprzedaż
Online customer service
Online customer service system